Dívčí fotbalový klub Holešov o.s.

DFK Holešov – TJ Žalkovice: 5:2 (2:1)

Poslední utkání podzimu odehrál Holešov za sychravého počasí a velké mlhy v téměř kompletní sestavě. Hosté nastoupili s jasnou taktikou – důraznou agresivní hrou narušovali rozehrávku domácích děvčat, a nedovolili tak praktikovat kombinační fotbal, který je nejsilnější zbraní Holešova. Ve středu hřiště se navíc nedařilo Dominice Stolářové, a tak DFK hledal složitě cestu k žalkovické brance. Po prvním gólu Adriany Ševčíkové nepřidali domácí další, ale naopak hosté vyrovnali a s jejich důrazem domácí stále marně bojovali… Naštěstí před přestávkou s přehledem využila zmatku v hostující obraně Gábina Lipková a zvýšila na 2:1. Obrázek druhé půle byl v podstatě stejný, domácí hledali cestu k dalším gólům po stranách hřiště, a po třech centrech do malého vápna využila velezkušená Eva Zderčíková tři nabídnuté šance a zajistila domácím pohodlnou výhru. Tentokrát se však domácí celek ke třem bodům protrápil, řada hráček zbytečně podstupovala tvrdé osobní souboje a odnesla si z posledního zápasu sezóny zbytečné šrámy …

Sestava: Katka Kasalová, Kája Kozlanská,  Míša Fojtová, Zita Pospíšilová, Veronika Víznerová, Adriana Ševčíková, Dominika Stolářová, Terezka Pospíšlíková, Dita Hovořáková, Eva Zderčíková, Gábina Lipková

Střídaly: Ema Jiroušková, Bety Kotasová, Katka Božková

Branky: 3 Eva Zderčíková, po 1 Ševčíková a Lipková